top of page
566 Obývačka.jpg

NAŠE CHATY

Zatúžili ste po oddychu?

Naše chaty na Kokave Línii sú ideálnou voľbou pre skupiny alebo jednotlivcov. Súkromie a skvelá poloha priamo pri lyžiarskom stredisku Kokava Línia sa postarajú o dokonalý zážitok z dovolenky. Čakajú na vás pestré možnosti oddychu, spoznávania prírody, turistiky, letných ale aj zimných športov s možnosťou privátneho saunovania. Výhodou je príjemná horská atmosféra, útulnosť chaty a prekrásne výhľady na okolie.

O našich chatkách 

Útulné ubytovanie v Stolických vrchoch v troch priestranných chatách:

Chaty sú plne vybavené s vlastnou kuchyňou, kúpeľňou, priestrannou obývačkou, vnútorným krbom, altánkom s grilom, kotlíkom a poskytujú celoročné ubytovanie a sú ideálne najmä pre rodinky s deťmi.

Vybavenie a strava

K dispozícií máte kompletne vybavenú kuchyňu s priestranným jedálenským stolom. V kuchyni sa nachádza mikrovlnná rúra, sporák, kanvica, kuchynský riad a v neposlednom rade chladnička. Možnosť WiFi.

 

Pri každej chate sa nachádza parkovisko a vlastný krytý altánok s posedením. Dve minúty na pešo od chatiek natrafíte na Penzión Family s reštauráciou a menu, pričom chaty sa nachádzajú 5 minút autom od Hotela Zerrenpach Látky.

Chata 607
Chata 607

CHATA 607

Útulná a lákavá chatka s vlastným krbom. Na poschodí nájdete 4 samostatné spálne s celkovou kapacitou 10 osôb (3×2, 4×1) a vlastným WC.

Na prízemí k príjemnému posedeniu poslúži spoločenská miestnosť s krbom, LCD TV a rozťahovacím gaučom, kde sa vyspia ďalšie dve osoby.

 

Na prípravu chutného domáceho jedla tu nájdete plne vybavenú kuchyňu s jedálenským stolom a nechýba ani kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC.

Nechýba ani príjemné posedenie pri ohni alebo v altánku s vonkajším grilom a kotlíkom na guláš. Už dlho túžite po tom, že si po náročnej práci oddýchnete vo fínskej saune v prírode? U nás máte možnosť si to vyskúšať!

Chta 566 Kokava
Chata 566.jpg

CHATA 566

Priestranná chatka vhodná najmä pre väčšie skupiny. Celkovo na chate nájdete 5 samostatných spální s kapacitou 17 osôb, 3×4, 1×3 a 1x2 osoby, z toho jedna spálňa (1×2) je na prízemí, a teda vhodná pre seniorov. Ďalej sú tam 1 kúpeľňa a 2 WC.

 

K dispozícii je aj detská postieľka. Na prízemí k príjemnému posedeniu poslúži spoločenská miestnosť s krbom, TV, gaučom a pingpongovým stolom. Na prípravu chutného domáceho jedla plne vybavená kuchyňa s jedálenským stolom, pričom v exteriéri nechýba krytý altánok s ohniskom a grilom.

Chaa 542 KokavaLínia
542 e.jpg

CHATA 542

Buďte v spojení s okolitou prírodou v tejto modernej, ale zároveň príjemnej chatke s krásnymi výhľadmi na okolie. Celkovo na chate nájdete 3 samostatné spálne s kapacitou 1×6, 1×3 a 1×2 osoby, 1 kúpeľnu a 1 WC.

 

Na prízemí k príjemnému posedeniu poslúži spoločenská miestnosť s krbom, TV, biliardovým stolom a rozťahovacím gaučom, kde sa vyspia ďalšie dve osoby, na prípravu chutného domáceho jedla plne vybavená kuchyňa s jedálenským stolíkom, pričom v exteriéri nechýba posedenie s ohniskom.

  • Parkovanie zdarma pri objekte 

  • Kryté vonkajšie posedenie

  • Plnohodnotná kuchynka 

  • Domáce zvieratá povolené

  • TV + satelit

  • Pingpongový stôl

  • Fínska Sauna

  • Trezor na cennosti 

  • Možnosť WiFi

  • Vonkajší grill

bottom of page